ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΟΥ «ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ»

Ποκήρυξη ΕΕ με ΑΔΑΜ

Παράταση 5η με ΑΔΑΜ

Λήψη απόφασης περί μετάθεσης της ημερομηνίας του διαγωνισμού του Έργου «Μονάδα Επεξεργασίας Αποβλήτων Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας» (Υποέργο Α/Α 1 της Πράξης 5074866) ΑΠΟΦΑΣΗ 342/2023

ΑΟΕ 267-2023 ΕΓΚΡΙΣΗ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΠΟΨΕΩΝ - ΥΠΟΜΝΗΜΑ ΤΕΡΝΑ

ΕΓΚΡΙΣΗ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ ΑΟΕ 195 ΜΕ ΑΔΑΜ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΕ 3η ΠΑΡ ΜΕ ΑΔΑΜ

Λήψη απόφασης περί μετάθεσης της ημερομηνίας του διαγωνισμού του Έργου «Μονάδα Επεξεργασίας Αποβλήτων Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας» (Υποέργο Α/Α 1 της Πράξης 5074866).

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Α Ε στις 10/2/2023

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την ΗΛΕΚΤΩΡ Α.Ε. στις 24/2/2023

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Α Ε στις 6/3/2023

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την ΗΛΕΚΤΩΡ Α.Ε. στις 9/3/2023

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΚΤΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ στις 3/4/2023

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την ΤΕΡΝΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Α Ε στις 3/4/2023

Αριθμός απόφασης 485/2023 της Ενιαίας Αρχής Δημοσίων Συμβάσεων

α) ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΕ ΜΕ ΑΔΑΜ,   β) ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΕ ΑΔΑΜ,   γ) ΑΟΕ 121 ΝΕΑ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΜΕ ΑΔΑΜ

Υποστηρικτική Γεωτεχνική Μελέτη ΧΥΤΑ Βόλου

ΥΠΟΜΝΗΜΑ WATT AE ΕΠΙ ΑΠΟΨΕΩΝ

ΑΟΕ 75/2023  Απόψεις της Διευθύνουσας Υπηρεσίας επι της προδικαστικής προσφυγής με Γενικό Αριθμό Κατάθεσης (ΓΑΚ) ΕΑΔΗΣΥ 142/7 – 2- 2023 του οικονομικού φορέα με την επωνυμία «ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ & ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ» διακριτικός τίτλος «W.A.T.T. Α.Ε.» κατά της υπ’ αριθμ. 41/24- 1- 2023 απόφασης της οικονομικής επιτροπής του Δήμου Βόλου με θέμα: «Περί έγκρισης του Τεύχους Τροποποιήσεων/ Διορθώσεων της Διακήρυξης και των λοιπών εγγράφων της Σύμβασης του έργου «Μονάδα Επεξεργασίας Αποβλήτων Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας» (Υποέργο Α/Α1 της Πράξης 5074866) μετά των Κωδικός Εγγράφου: Δ1_EN11 Έκδοση: 1η Ημ/νία Έκδοσης: 24/10/2011 2 Παραρτημάτων αυτής Α και Β, στο πλαίσιο του ηλεκτρονικού διαγωνισμού με συστημικό αριθμό ΕΣΗΔΗΣ 187395 και με αντικείμενο «ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ»

Απόψεις της Διευθύνουσας Υπηρεσίας επι της προδικαστικής προσφυγής με Γενικό Αριθμό Κατάθεσης (ΓΑΚ) ΕΑΔΗΣΥ 142/7 – 2- 2023 του οικονομικού φορέα με την επωνυμία «ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ & ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ »διακριτικός τίτλος «W.A.T.T. Α.Ε.» κατά της υπ’ αριθμ. 41/24- 1- 2023 απόφασης της οικονομικής επιτροπής του Δήμου Βόλου με θέμα: «Περί έγκρισης του Τεύχους Τροποποιήσεων/ Διορθώσεων της Διακήρυξης και των λοιπών εγγράφων της Σύμβασης του έργου «Μονάδα Επεξεργασίας Αποβλήτων Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας» (Υποέργο Α/Α1 της Πράξης 5074866) μετά των Παραρτημάτων αυτής Α και Β, στο πλαίσιο του ηλεκτρονικού διαγωνισμού με συστημικό αριθμό ΕΣΗΔΗΣ 187395 και με αντικείμενο «ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΜΟΝΑΔΑΣ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΗΣΙΑΣ»

1. Ανακοίνωση παράτασης ημερομηνίας υποβολής προσφορών (ως νέα ημερομηνία και ώρα λήξης της προθεσμίας υποβολής των προσφορών ορίζεται η 31-03-2023 ημέρα Παρασκευή και ώρα 14:00)

2. ΑΠΟΦΑΣΗ 41/2023
Περί έγκρισης του Τεύχους Τροποποιήσεων/Διορθώσεων της Διακήρυξης και των Λοιπών Εγγράφων της Σύμβασης του Έργου «Μονάδα Επεξεργασίας Αποβλήτων Περιφερειακής Ενότητας Μαγνησίας» (Υποέργο Α/Α 1 της Πράξης 5074866), του Τεύχους Διευκρινήσεων – Απαντήσεων και της Παράτασης Προθεσμίας Υποβολής Προσφορών

3. Συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης, 2022/S 229-660646

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την INTRAKAT ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΕΡΓΩΝ

Χορήγηση απαντήσεων και διευκρινίσεων επί ερωτημάτων που υποβλήθηκαν από την ΘΑΛΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Γνωμοδότηση ΑΔΜΗΕ

Έγκριση του Τεύχους Τροποποιήσεων/Διορθώσεων ΑΟΕ 41-2023 6ΚΝΥΩ96-Β0Ψ

ΤΕΥΧΟΣ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΩΝ / ΔΙΟΡΘΩΣΕΩΝ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΛΟΙΠΩΝ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ

Τοπογραφικά

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΕ ΤΕΥΧΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΦΟΡΕΑ «ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ Α.Ε.»

Eνημέρωση μετά τη διαβούλευση

Πρόσκληση συμμετοχής στην παρουσίαση του προς ανάθεση έργου «ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ»

ΕΡΓΟ: ΑΑ: 187395 "ΜΟΝΑΔΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ"