ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Διακήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού για την «Κτηνιατρική περίθαλψη αδέσποτων ζώων (σκυλιών) των Δημοτικών Ενοτήτων του Δήμου Βόλου»

Διακήρυξη Συνοπτικού Διαγωνισμού

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Διακήρυξη Δημόσιου Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΜΙΦΟΡΤΗΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ"

Διακήρυξη Δημόσιου Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού

για την «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΗΜΙΦΟΡΤΗΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ : 247.380,00€ (με τον Φ.Π.Α.)»

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Προκήρυξη συνοπτικού διαγωνισμού για την Εκτέλεση ηλεκτρολογικών εργασιών στο πλαίσιο του: «Συντήρηση και επισκευή Δημοτικού φωτισμού όλων των Δ.Ε. πλην Βόλου & Ν. Ιωνίας έτους 2019»

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΣΥΝΟΠΤΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Διακήρυξη δημοπρασίας για την παραχώρηση με αντάλλαγμα του δικαιώματος απλής χρήσης αιγιαλού στην περιοχή «Ν. Παγασές»

Διακήρυξη δημοπρασίας

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Διακήρυξη Δημοπρασίας για την παραχώρηση με αντάλλαγμα του δικαιώματος απλής χρήσης αιγιαλού στην περιοχή "ΣΟΥΤΡΑΛΙ" Αγριάς

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΑΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Διακήρυξη ανοικτού δημόσιου ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την "Ασφάλιση οχημάτων, μηχανημάτων και μοτοποδηλάτων του Δήμου Βόλου για τη διετία 2019-2021"

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
ΑΝΟΙKΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Διακήρυξη για την εκμίσθωση του Δημοτικού Καταστήματος στο άλσος "Ανδρέας Βαλαχής" στη Ν.Ιωνία Βόλου

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΜΙΣΘΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΜΙΣΘΩΣΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ
Διακήρυξη για την εκμίσθωση Δημοτικού Ακινήτου ευρισκομένου στην οδό Φυτόκου στη Ν.Ιωνία Βόλου

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΜΙΣΘΩΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΑΚΙΝΗΤΟΥ ΕΥΡΙΣΚΟ